שמח שהגעת לקניון ,קניה מהנה , יוסף

בקנותך אחד או יותר ממוצרי האתר את / ה מסכים לתנאי השימוש באתר הקניון לחיסכון ואמינות  כדלהלן ( התקנון מתייחס ל 2 המינים ) :

קדימון :

  1.  האתר " הקניון לחיסכון ואמינות " להלן האתר , הוא אתר המשתמש כאתר יצוגי עבור יקל בניית אתרים והשקעות , והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן .
  2. בנוסף , השימוש באתר זה על כל תכניו השירותים והמוצרים המוצעים בו , הורדות של קבצים מדיה כגון תמונות או סירטונים והתכנים המוצעים לקהל המבקרים עשויים   להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן .

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן , מעת לעת וללא התראה או איזכור מיוחד בערוצי האתר השונים .

קניין רוחני

3 . האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר , קוד האתר , קבצי מדיה שונים לרבות גרפיקה סירטונים , תמונות המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל , ומהווים קניין רוחני בלעדי של "הקניון לחיסכון ואמינות " ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "הקניון לחיסכון ואמינות ".

בנוסף אין להפיץ להעתיק לשכפל לפרסם או לעבד פיסות קוד גרפיקה סירטונים , סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש .

תוכן האתר :

4 . אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים , תקלות צד ג' או אחרים , הפרעות בזמינות האתר . לכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא ינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר .

5 . קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים , איכותיים או אמיתיים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד , ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר .

6 . התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדי של "הקניון לחיסכון ואמינות ", ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה , ( ראה סעיף 3 ) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני . במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים .

אבטחת מידע ופרטיות :

החברה מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע שהעביר המזמין. העברת נתוני כרטיסי האשראי באתר מתבצעת על-פי התקן בצורה מוצפנת בטכנולוגית SSL. . במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל-מנת לאפשר את ביצוע ההזמנות.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר :

7 . הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש בין אם על ידי חסימת כתובת ה IP  שלו , כתובת ה MACID של המחשב שלו , או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש .

8 . צוות האתר / ההנהלה יעשה ככל יכולתו להגן על פרטי המשתמשים המשתמשים באתר / מנויים הרשומים באתר . במקרים בהם יעלה בידיו של צד ג' להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים , משתמשים באתר לא תהיה כל תביעה , טענה או דרישה כלפי "הקניון לחיסכון ואמינות ".

  1. באתר זה עשויים לעשות שימוש בקבצי קוקיז ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים , בכדי לשמור תיעוד אנונימי של גולשים וניתוח תמועתם , הרגלי גלישה באתר , ניתוח קליקים וזמן שהייה .

בכל עת ולבד מהגולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הינו אנונימי לחלוטין , ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר .

10 . בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה והתגלתה בו מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתה"ש בישראל מחוז תל אביב .

קניה מהנה , יוסף 

 

 

 

 

 

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×
×

עגלת קניות