סמארטפונים תוצרת חברת XIOMI
סמאטרפונים תוצרת חברת XIOMI , טלפונים חכמים מסוגים וגדמים שונים ובמחירים אטרקטיביים ביותר !
לחץ כאן
המדפסות המשולבות הטובות בעולם תוצרת חברת HP
המכשירים המשולבים הטובים והאיכותיים ביותר של חברת HP עם האחריות והאיכות ללא פשרות
לחץ כאן
מוצרי חשמל
מוצרי חשמל רבים וטובים ישר מהיצרן לצרכן כגון מגהצים , שואבי אבק, פלטות חשמל
לחץ כאן
הקודם
הבא
יוסף קלימי

נעים להכיר , אני הבעלים : יוסף ק.

שלום לגולשים וברוכים הבאים, 

שמי יוסף קלימי ואני הבעלים של הקניון לחיסכון ואמינות . הקניון כשמו כן הוא :מאתר ומייבא מבחר גדול ואטרקטיבי של מוצרי בר קיימא כגון : סמארטפונים, מדפסות משולבות , מוצרי חשמל , ביגוד ועוד . כל המוצרים הינם חדשים מהקופסא מהיצרן לצרכן . הקניון מאובטח ברמת SSL , טכנולוגיה המאושרת על ידי חברות האשראי והבנקים בישראל . כמו כן, פרטיכם חשובים לי ולעולם לא אעביר לצד ג’ והם שמורים אצלי . הקניון עובד רק עם ספקים טובים ואיכותיים ועם חברות בינלאומיות בעלות שם מה שמבטיח מוצר חדש ואיכותי שישמש אתכם שנים רבות , לדוגמא : HP , BENATON , XIOMI , TIMBERLAND ואחרים . מזה זמן ולא מהיום, הקניון מייבא ומשווק מוצרים שונים בדגש על מוצרי חשמל איכותיים תוך שימת דגש לשוק המקומי ולצרכן הישראלי. כמו כן הקניון מקפיד על מתן שירות ברמה אחת מעל כולם ולהפוך את לקוחותינו לשבעי רצון בלא צורך לבזבז את הזמן, עצבים וכסף מיותר . הניסיון שצברנו , ההקפדה על איכות המוצרים והמחיר האטרקטיבי מסייע לנו להתחרות באחרים , ולתת את הטוב ביותר ללקוחותינו , לכל לקוח ולקוח באשר הוא ובכל רמת מחיר . 

אל תהססו לפנות אלי , יוסף ק. 

משלוח מהיר

אני מתחייב להיות עם היד על הדופק וכל מוצר שנמצא אצלי במלאי כגון סמארטפונים , ביגוד יגיע תוך 24 שע’ , ואם הוא נמצא במחסנים בארץ תוך 2 ימי עסקים ( אלא אם כן קרה אירוע שלא בשליטתי למשל מלחמה ,סגר וכו’ ) 

מחיר אטרקטיבי

המחירים שלי הם אטרקטיביים וזולים מפני שאינני מחזיק מחסנים , צוות , שכירות וכו’ , אני בא לחסוך את פערי השיווק , מאתר מוצרים זולים ומשווק לצרכנים ישר מהיצרן לצרכן .

חווית קניה מאובטחת ומהנה

הקניון מאתר ומשווק מוצרי בר קיימא ומוצרים שימושיים כגון טלפונים חכמים, מדפסות משולבות , מוצרי חשמל לבית ולעסק הקטן . החנות מאובטחת לחלוטין והחוות איחסון עליה יושבת החנות מנוטרת ומגובה 24 ש’ ברמת אבטחה גבוהה ואין כל חשש 

0
לקוחות מרוצים ומה איתך ?
0
השירות והזמינות
0
סוגי מוצרים
0
שעות בימימה - תמיכה ושירות
  •  
  •  
  •  
  •